Досадашњи директори

  1. др Слободан Нићифоровић
  2. др Момчило Бркић
  3. др Ђорђе Исаковић
  4. прим. др Небојша Софранић
  5. Милијана Поповић

dr Slobodan Nićiforović

od 02. 10. 1979.
do  30. 08. 1991.
slobodan-niciforovic

dr Momčilo Brkić

od 01. 09. 1991.
do  28. 05. 2001.
momcilo-brkic
 

dr Đorđe Isaković

od 28. 05. 2001.
do  04. 10. 2001.
djordje-isakovic

prim. dr Nebojša Sofranić

od 08. 10. 2001.
do 25. 09. 2012.
nebojsa-sofranic