Панел дискусија „ Информација као функција јавног здравља“
У организацији Лабораторије за инфодемиологију и управљање инфодемијом Медицинског факултета Универитета у Београду, а поводом успешне сарадње између Медицинског факултета Универзитета у Београду и Универзитета Емори у Атланти, САД данас је у Европској кући у Београду одржана Панел дискусија под називом “Информација као функција јавног здравља. Говорници на панел дискусији су били еминентни стручњаци у области јавног здравља и то: -Проф.др Александра …
Панел дискусија „ Информација као функција јавног здравља“ Read More »









