Kонференцијa „Епидемија гојазности”
Представници Завода за јавно здравље Шабац присуствовали су конференцији „Епидемија гојазности у пост – Covid ери” у организацији Структура – центра за гојазност и European communication center, под покровитељством Министарства здравља РС, Министарства просвете, науке и технолошког развоја и Министарства омладине и спорта. Главни акценат био је на забрињавајући тренд пораста гојазности у Србији, посебно …










