Радионица у Клубу пензионера Града Шапца
„У Нову годину са новим циљевима“ У Клубу пензионера Града Шапца данас је одржана радионица на тему унапређења менталног здравља старијих особа, коју је водила спец. др мед. Маријана Срећковић са тимом из Одељења за промоцију здравља Завода за јавно здравље Шабац. Радионица је осмишљена да лако и ефикасно наше најстарије суграђане научи како да …










