Завод за јавно здравље Шабац је од Министарства здравља Републике Србије добио два наменска возила
После више од деценије, Завод за јавно здравље Шабац је од Министарства здравља Републике Србије добио два наменска возила за наш Центар за контролу и превенцију болести, која ће нам омогућити да лакше стигнемо до најудаљенијих делова нашег Округа, као и већу брзину, али и квалитет рада наших тимова у борби са пандемијом. Након донације …









